Hotel Lomnica

Vaše stretnutia a kreatívne schopnosti podporia veľkorysé kongresové sály, no aj decentné mini salóniky s rozlohou 4 m² nesúce jedinečnú atmosféru

Hotel Lomnica je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej či rodinnej príležitosti – od firemných konferencií a workshopov až po oslavy či iné akcie. Vaše stretnutia a kreatívne schopnosti podporia veľkorysé kongresové sály, no aj decentné mini salóniky s rozlohou 4 m² nesúce jedinečnú atmosféru, ktorú dotvárajú dizajnové umelecké diela.

Kongresy sme povýšili na umenie
Netradičnosť a originalita sú hlavné menovatele, ktorými sa riadime pri príprave špeciálnych konceptov na mieru. Nie sme zástancami klišé, ale kreatívnych prístupov, ktoré sú citeľným rukopisom každého úspešného eventu zorganizovaného v Hoteli Lomnica. Hlavný dôraz kladieme na to, aby boli prítomné firmy s naším zabezpečením za každých okolností spokojné. Ak totiž prebehne všetko bez stresu a akýchkoľvek problémov, event si znamenite užijú nielen hostia, ale aj organizátori.
Ak máte záujem o teambuildingové aktivity, radi vám pripravíme ponuku ušitú na mieru s bohatým programom.

Pre vaše stretnutia sme prichystali hneď niekoľko konferenčných sál, ale aj menších miestností s bohatým technickým vybavením. Použiť môžete flipchart, plátno, whiteboard, projektory a televízory, notebooky, tlačiarne, ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, WiFi, tlmočníka a pódium.